KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7118601
nr 711 8601
Etsning, + grafiskt blad, 1700-/1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 augusti 2011
kl 18:13:53
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr
400 kr